piątek, 4 listopada 2022

Film Bilet do raju jest napędzany do najszerszego wydania, ponieważ rozszerza się do 4066 kin

Po spędzeniu pierwszych dwóch tygodni w cieniu Black Adama zarówno w kasie, jak i w najszerszym wydaniu, Bilet do raju dodaje 374 lokacje, aby rozpocząć trzeci tydzień, osiągając dokładnie 4066 kin, jednocześnie stając się jedynym filmem wyświetlany w ponad 4000 kin w ten weekend, a Black Adam spadł poniżej tego poziomu z 3985. Komedia romantyczna z udziałem Julii Roberts i George'a Clooneya do tej pory zgromadziła 128 milionów dolarów na całym świecie, w tym 38 milionów od klientów z Ameryki Północnej.

Film Bilet do raju

Nowością na dużym ekranie w tym tygodniu jest najnowszy film akcji anime od Crunchyroll w One Piece Film: Red. Film, który ma swoją krajową premierę na 3211 ekranach w ponad 2400 kinach, do tej pory zarobił prawie 120 milionów dolarów w Japonii i prawie 150 milionów dolarów na całym świecie. Otwarcie w Japonii 6 sierpnia, film jest obecnie rekordem 11 najbardziej dochodowych filmów w swoim ojczystym kraju.

Jak wcześniej wspomniano, obecny mistrz kasowy Black Adam w tym tygodniu zajmuje drugie miejsce pod względem liczby kin, ale nadal oczekuje się, że będzie królował w kasie jeszcze przez jeden tydzień. Debiutujący równolegle z Bilet do raju dwa tygodnie temu film o superbohaterach zarobił 117 milionów dolarów w kraju i 139 milionów na rynkach zagranicznych. Pierwszą piątkę zamyka w tym tygodniu Smile, pojawiająca się w 3046 lokalizacjach, Wielki zielony krokodyl domowy na czwartym miejscu z 3005 kinami i wreszcie debiutant z zeszłego tygodnia Egzorcyzmy siostry Ann, bez zmian w stosunku do zeszłego tygodnia, osiągający 2980 kina.

Warte wspomnienia są dwa filmy, które w tym tygodniu rozwijają się szeroko, ponieważ Duchy Inisherin zwiększa się z 58 miejsc w zeszłym tygodniu do 895 kin w tym tygodniu, a Armageddon Time dodaje w tym tygodniu 1000 lokalizacji, aby udostępnić go w 1006 kinach.

Ogromna lista limitowanych wydań debiutuje w kinach, w tym Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta i szmaragdowa tablica, który debiutuje w Ameryce Północnej w 135 kinach po zdobyciu ponad 30 milionów dolarów z międzynarodowych dystrybucji, które rozpoczęły się w sierpniu. Znana również jako Tad Zaginiony Odkrywca i Klątwa Mumii , animowana komedia przygodowa w reżyserii Enrique Gato śledzi niezdarnego archeologa, który rozbija sarkofag i rzuca zaklęcie zagrażające jego przyjaciołom, co zabiera ich w przygodę do Meksyku i Paryż. Inne filmy, które pojawią się w limitowanej edycji, to dokumenty Salvatore: Shoemaker of Dreams i Good Night Oppy oraz irlandzki thriller psychologiczny Nocebo .

Wybiegając w przyszły tydzień, widzimy premierę Czarna Pantera Wakanda w moim sercu. Sequel o superbohaterach, 30. film w Marvel Cinematic Universe, ma trafić do 4300 kin. https://gdzieobejrzec.info/film/czarna-pantera-wakanda-w-moim-sercu/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Najlepsze Filmy I Seriale Online

Filmy i seriale online to coraz bardziej popularny sposób na spędzanie wolnego czasu. W dobie szybko rozwijającej się technologii, dostęp do...